Toimitus IKH-myymälään 0 €*. Lue lisää toimitustavoista.

LETKULIITIN T-TYYPPI 19MM 2KPL PA12-GF30

Tuotenro:
IKHPM623A
8,70 € / PSS
SIS. ALV 25.5%
Saatavilla verkkokaupasta
  • Ø 19 mm letkulle
  • leveys 65 mm
  • korkeus 32,5 mm
  • T-tyyppi
  • muovia, sisältää lasikuitua
  • soveltuu mm. bensiini, diesel, AdBlue, ilmastointi, hydrauli- ja jarruneste, kaasu, öljy, hedelmämehu, glykolipohjaiset nesteet- jäähdytinneste, juoma- ja merivesi
  • käyttölämpötila -40...+120 °C, lyhytaikainen käyttö (max. 1h jopa +150 °C)
  • max. käyttöpaine 10 bar
  • 2 kpl / pakkaus
Lisätietoja
Letkun sisä Ø (mm) 19
Letkun sisä Ø (mm) 19,00
Letkun sisä Ø (tuuma) 3/4"
Pakkauksen pituus (cm) 2.5
Pakkauksen leveys (cm) 10.5
Pakkauksen korkeus (cm) 20
Bruttopaino (kg) 0.037000
EAN 6418914224490
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista

Verkkokaupassa ilmoitetut hinnat ovat ikh.fi-verkkokaupan hintoja ja ne ovat voimassa vain ikh.fi-verkkokaupasta tehdyistä tilauksista. Saatavuustieto tarkoittaa ikh.fi-verkkokaupan varastotilannetta. Ikh.fi-verkkokaupan hinnat voivat olla erilaisia verrattuna myymälöiden hintoihin, sillä jokainen myymälä päättää itse hintansa. Tiedustele myymäläkohtaista saatavuutta ja hintaa lähimmästä IKH-kumppanimyymälästä tai IKH:n omasta myymälästä. Katso lähin IKH-myymäläsi.


Tilaa uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme, niin kuulet ensimmäisenä tarjouksistamme. Saat lisäksi tietoa ajankohtaisista aiheista, kuten työturvallisuudesta, rakentamisesta, työkoneista ja varaosista.

Toggle Nav
Valitse kieli
Ostoskori