Toimitus IKH-myymälään 0 €*. Lue lisää toimitustavoista.

MUTTERI M4 A2 100KPL DIN934

Tuotenro:
PMR04000
2,00 € / PKT
SIS. ALV 25.5%
100 kpl / PKT
100 kpl / PKT
Saatavilla verkkokaupasta
  • ruostumaton teräs A2 / AISI 304
  • DIN 934 / ISO 4032
  • lujuusluokka A2-70
  • kierre (d) M4 x 0,7
  • avainkoko (s) 7 mm
  • korkeus (m) 3,2 mm
  • 100 kpl / pakkaus

Ruostumattomalla teräksellä on korkea kitkakerroin:

  • mikäli tuote ei ole valmiiksi vahattu, kannattaa ruuviliitos aina voidella (voitelu vähentää korkean kitkakertoimen aiheuttamaa kiinnileikkautumisen tai vaurioitumisen vaaraa mikäli ruuviliitosta kiristettäessä tai avattaessa käytetään liian suurta nopeutta tai kiristysvoimaa)
Lisätietoja
Lujuusluokka Lujuusluokka A2-70
Kierre M4 x 0,7
Materiaali Ruostumaton teräs
Pinnoite A2 / Aisi 304
Avainkoko 7 mm
DIN DIN 934
ISO ISO 4032
Pakkauksen pituus (cm) 5.6
Pakkauksen leveys (cm) 5.8
Pakkauksen korkeus (cm) 5
Bruttopaino (kg) 0.078000
EAN 4043952289396
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista

Verkkokaupassa ilmoitetut hinnat ovat ikh.fi-verkkokaupan hintoja ja ne ovat voimassa vain ikh.fi-verkkokaupasta tehdyistä tilauksista. Saatavuustieto tarkoittaa ikh.fi-verkkokaupan varastotilannetta. Ikh.fi-verkkokaupan hinnat voivat olla erilaisia verrattuna myymälöiden hintoihin, sillä jokainen myymälä päättää itse hintansa. Tiedustele myymäläkohtaista saatavuutta ja hintaa lähimmästä IKH-kumppanimyymälästä tai IKH:n omasta myymälästä. Katso lähin IKH-myymäläsi.


Tilaa uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme, niin kuulet ensimmäisenä tarjouksistamme. Saat lisäksi tietoa ajankohtaisista aiheista, kuten työturvallisuudesta, rakentamisesta, työkoneista ja varaosista.

Toggle Nav
Valitse kieli
Ostoskori