AUTOPULSE™ on alan ensimmäinen automaattinen suodattimen puhdistusmekanismi työkalun pölynimurille, mikä pidentää ilmavirran tehokkuutta ja suodattimen käyttöikää
HEPA-suodatin kerää 99,97% pölystä aina 0,3 mikroniin saakka
Läpikuultavan pölysäiliön avulla käyttäjä voi nähdä pölyn nykyisen tason
Tyhjiöportilla varustettu pölysäiliö mahdollistaa kiinnittämisen suuriin pölynimureihin. Optimoitu käytettäväksi AS 30 LAC 30 l -pölynimurin ja DEK26-letkuadapterin kanssa (4931447295)
Vaihdettavat nokat eri poraushalkaisijoille - mukana toimitetaan 2 eri nokkakokoa pikalukkomekanismilla 1 x Ø 16 mm asti, 1 x Ø 26 mm asti
Alumiininen pölynpoistoputki on säädettävissä poranterän koon ja pituuden mukaan jopa 210 mm syvyyteen
Verkkokaupassa ilmoitetut hinnat ovat ikh.fi-verkkokaupan hintoja ja ne ovat voimassa vain ikh.fi-verkkokaupasta tehdyistä tilauksista. Saatavuustieto tarkoittaa ikh.fi-verkkokaupan varastotilannetta. Ikh.fi-verkkokaupan hinnat voivat olla erilaisia verrattuna myymälöiden hintoihin, sillä jokainen myymälä päättää itse hintansa. Tiedustele myymäläkohtaista saatavuutta ja hintaa lähimmästä IKH-kumppanimyymälästä tai IKH:n omasta myymälästä. Katso lähin IKH-myymäläsi.
Tilaa uutiskirje
Tilaa uutiskirjeemme, niin kuulet ensimmäisenä tarjouksistamme. Saat lisäksi tietoa ajankohtaisista aiheista, kuten työturvallisuudesta, rakentamisesta, työkoneista ja varaosista.
Hyväksyn uutiskirjeiden vastaanottamisen ja olen lukenut tietosuojakäytännön.